Gelieve de tijd te nemen ons beleid inzake cookies door te nemen. Dit beleid beschrijft in detail welke cookies wij gebruiken en waarom. U kan eveneens de link onder aan de pagina terugvinden. Klik op 'Akkoord' indien u het beleid inzake Cookies heeft gelezen en begrepen. Door onze website verder te gebruiken gaat u akkoord met ons gebruik van Cookies.

Waar inspanning, ontspanning wordt!

Blauwput Omnisport

INSCHRIJVEN Start nieuw sportjaar: Maandag 06/09/2021

Steun onze club via Trooper

09/11/2021 16:05:57

Ondanks alles komen de feestdagen eraan en dus ook cadeautjestijd, wil je hierbij onze club sponsoren? Surf dan eerst naar trooper en breng de naam van onze club in “Blauwput Omnisport” en surf dan vanaf deze pagina naar de verschillende andere pagina’s zoals bol.com, Dreamland, Coolblue…

Shop en betaal op de webpagina van de shop. Door via Trooper te passeren weet de shop welke vereniging je wil steunen. Zelf betaal je geen euro extra.

onze sponsors

brandbeveiligingshop

Meld je aan voor onze nieuwsbrief !