Gelieve de tijd te nemen ons beleid inzake cookies door te nemen. Dit beleid beschrijft in detail welke cookies wij gebruiken en waarom. U kan eveneens de link onder aan de pagina terugvinden. Klik op 'Akkoord' indien u het beleid inzake Cookies heeft gelezen en begrepen. Door onze website verder te gebruiken gaat u akkoord met ons gebruik van Cookies.

Waar inspanning, ontspanning wordt!

Blauwput Omnisport

INSCHRIJVEN

Bestuur

Overzicht Bestuur Blauwput Omnisport vzw

bestuur@blauwputomnisport.be

Contacteer ons bij voorkeur via mail.
Denk er wel aan dat Blauwput Omnisport gerund wordt door vrijwilligers, die soms ook even van wat vakantie genieten. We proberen evenwel zo snel mogelijk te reageren.

Voorzitter

Marleen Deraymaeker 016-62 29 06
voorzitter@blauwputomnisport.be

marleen.deraymaeker@blauwputomnisport.be

Ondervoorzitter
Kassier

Juliette Roelants 016-44 48 47

kassier@blauwputomnisport.be

juliette.roelants@blauwputomnisport.be

Sportraad
Secretaris

Ann Boonen 0498-31 06 88

secretariaat@blauwputomnisport.be

info@blauwputomnisport.be 

ann.boonen@blauwputomnisport.be

Ledenadministratie

Rudy Niclaes 0494-51 28 05
ledenadministratie@blauwputomnisport.be

Public Relations & Marketing

Dejongh Sandra

sandra.dejongh@blauwputomnisport.be

Website

admin@blauwputomnisport.be

Rudy Niclaes 0494-51 28 05

rudy.niclaes@blauwputomnisport.be

Verzekeringen

Ingrid Dejongh 016-26 11 08

ingrid.dejongh@blauwputomnisport.be

Zalen

Gerrit Michiels

zalen@blauwputomnisport.be

gerrit.michiels@blauwputomnisport.be

Sportkampen

Nele Lefevre

sportkampen@blauwputomnisport.be

 

Subsidies

Imbrechts Leen

leen.imbrechts@blauwputomnisport.be

 

Sociale Media

Verboomen Margo

margo.verboomen@blauwputomnisport.be

 

 

​​​​​​

Bestuursleden 

Dewit Ingrid

ingrid.dewit@blauwputomnisport.be

Janssens Katelijne

janssens.katelijne@blauwputomnisport.be

Roelants Gina

gina.roelants@blauwputomnisport.be

Van Doren Kim

kim.vandoren@blauwputomnisport.be​​​​​​​

onze sponsors

brandbeveiligingshop

Meld je aan voor onze nieuwsbrief !