Gelieve de tijd te nemen ons beleid inzake cookies door te nemen. Dit beleid beschrijft in detail welke cookies wij gebruiken en waarom. U kan eveneens de link onder aan de pagina terugvinden. Klik op 'Akkoord' indien u het beleid inzake Cookies heeft gelezen en begrepen. Door onze website verder te gebruiken gaat u akkoord met ons gebruik van Cookies.

Waar inspanning, ontspanning wordt!

Blauwput Omnisport

INSCHRIJVEN Vertaal / Translate website

Uurrooster 2022-2023

Indien de sportgroep de status VOLZET heeft kan je het lid toevoegen op een wachtlijst door naar deze pagina te surfen.

 

Na Selectie : inschrijven enkel mogelijk op basis van selectie vorig sportjaar (nieuwe leden : contacteer vooraf de verantwoordelijke van de afdeling)

Na oriëntatieproef : Voor het sportjaar 2022-2023 zijn alle groepjes volzet. We organiseren daardoor dit sportjaar geen oriëntatielessen meer. De eerstvolgende testles zal waarschijnlijk begin juni plaatsvinden voor de start van de zwemlessen in september 2023. De exacte datum hiervoor zal later worden meegedeeld via de website, waar uw kinderen dan kunnen worden aangemeld voor die testles.

Volzet : maximum aantal inschrijvingen voor deze groep bereikt, inschrijven is niet meer mogelijk. Heeft de lesgever uw toetreding bevestigd. Bezorg uw gegevens aan uw lesgever zodat hij/zij de inschrijving voor u in orde kan brengen.

Blauwput Omnisport VZW behoudt steeds het recht om in de loop van het sportjaar uren en aanbod aan te passen.

Afdeling : Badminton

Sporttak
Groep
Info
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supplement
Min. Leeftijd
Max. Leeftijd
status
Recreatie
Multimove + Minibad
Woensdag
15:30
17:00
Sportcomplex Kessel-lo
BMMMB1
€ 30
5j
7j
Recreatie
Multimove + Minibad
Zaterdag
9:00
10:30
Sportcomplex Kessel-lo
BMMMB2
€ 30
5j
7j
Recreatie
Minibad
Woensdag
15:30
17:00
Sportcomplex Kessel-lo
BMINIBAD1
€ 30
6j
9j
Recreatie
Minibad
Zaterdag
9:00
10:30
Sportcomplex Kessel-lo
BMINIBAD2
€ 30
6j
9j
Recreatie
Minibad9
Woensdag
15:30
17:00
Sportcomplex Kessel-lo
BMBAD9w
€ 30
8j
10j
VOLZET
Recreatie
Minibad9
Zaterdag
9:00
10:30
Sportcomplex Kessel-lo
BMBAD9z
€ 30
8j
10j
Recreatie
Miniemen Starters Intensief
Zaterdag
14:00
15:30
Sportcomplex Kessel-lo
BMIN I
€ 60
8j
10j
Recreatie
Miniemen Starters Intensief
Woensdag
15:30
17:00
Sportcomplex Kessel-lo
BMIN I
€ 60
8j
10j
Recreatie
Miniemen Starters
Zaterdag
14:00
15:30
Sportcomplex Kessel-lo
BMINS2
€ 30
8j
10j
Recreatie
Kadetten
Zaterdag
14:00
15:30
Sportcomplex Kessel-lo
BKAD
€ 30
11j
13j
Recreatie
BSCHOL
Zaterdag
15:00
16:30
Sportcomplex Kessel-lo
BSCHOL
€ 30
13j
14j
Recreatie
Junioren
Zaterdag
15:00
16:30
Sportcomplex Kessel-lo
BJUN
€ 30
15j
17j
VOLZET
Recreatie
16+ en Volw.
Vrij spel
Dinsdag
9:30
11:00
Sportcomplex Kessel-lo
BV1
€ 20
16j
99j
Recreatie
16+ en Volw.
Vrij spel
Donderdag
19:00
20:30
Sportcomplex Kessel-lo
BV3
€ 20
16j
99j
VOLZET
Recreatie
16+ en Volw.
Vrij spel
Zaterdag
10:30
12:00
Sportcomplex Kessel-lo
BV4
€ 20
16j
99j
VOLZET
Recreatie
16+ en Volw. + G-Badminton
Training
Maandag
21:00
22:30
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
BV5
€ 28
16j
99j
Recreatie
16+ en Volw. Gevorderden
Training
Zaterdag
10:30
12:00
Sportcomplex Kessel-lo
BV6
€ 55
16j
99j
VOLZET
Recreatie
16+ en Volw. + G-Badminton
Training
Zaterdag
12:00
13:30
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
BV7
€ 28
16j
99j
Competitie
Miniemen
Zaterdag
9:00
10:30
Sportcomplex Kessel-lo
BMIN1
€ 77
6j
10j
Competitie
Miniemen
Woensdag
17:00
18:30
Sportcomplex Kessel-lo
BMIN1
€ 77
6j
10j
Competitie
Miniemen
Zaterdag
9:00
10:30
Sportcomplex Kessel-lo
BMIN2
€ 77
6j
10j
VOLZET
Competitie
Miniemen
Woensdag
15:30
17:00
Sportcomplex Kessel-lo
BMIN2
€ 77
6j
10j
VOLZET
Competitie
Kadetten
Zaterdag
10:30
12:00
Sportcomplex Kessel-lo
BKAD01
€ 77
10j
13j
VOLZET
Competitie
Kadetten
Woensdag
17:00
18:30
Sportcomplex Kessel-lo
BKAD01
€ 77
10j
13j
VOLZET
Competitie
Kadetten
Zaterdag
9:00
10:30
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
BKAD02
€ 83
12j
14j
Competitie
Kadetten
Woensdag
17:00
18:30
Sportcomplex Kessel-lo
BKAD02
€ 83
12j
14j
Competitie
Scholieren
Zaterdag
10:30
12:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
BSCHOL01
€ 83
12j
14j
Competitie
Scholieren
Woensdag
18:30
20:00
Sportcomplex Kessel-lo
BSCHOL01
€ 83
12j
14j
Competitie
Scholieren
Zaterdag
12:00
14:00
Sportcomplex Kessel-lo
BSCHOL02
€ 105
14j
20j
Competitie
Scholieren
Woensdag
18:30
20:00
Sportcomplex Kessel-lo
BSCHOL02
€ 105
14j
20j
Competitie
Scholieren
Woensdag
18:30
20:00
Sportcomplex Kessel-lo
BSCHOL04
€ 105
14j
20j
Competitie
Scholieren
Zaterdag
12:00
14:00
Sportcomplex Kessel-lo
BSCHOL04
€ 105
14j
20j
Competitie
Scholieren
Woensdag
18:30
20:00
Sportcomplex Kessel-lo
BSCHOL03
€ 105
14j
20j
Competitie
Scholieren
Zaterdag
12:00
14:00
Sportcomplex Kessel-lo
BSCHOL03
€ 105
14j
20j
Competitie
Junioren
Zaterdag
12:00
14:00
Sportcomplex Kessel-lo
BJUN01
€ 121
12j
99j
Competitie
Junioren
Woensdag
20:00
22:00
Sportcomplex Kessel-lo
BJUN01
€ 121
12j
99j
Competitie
Junioren
Donderdag
19:30
21:30
Sporthal UCLL
BJUN02
€ 61
12j
99j
Competitie
Junioren
Zaterdag
12:00
14:00
Sportcomplex Kessel-lo
BJUN02
€ 61
12j
99j
Competitie
Talent groep
Selectie andere competitie groep
Dinsdag
18:30
20:00
Sportcomplex Kessel-lo
BSELECT11
€ 50
6j
20j
Competitie
Talent groep
Selectie andere competitie groep
Dinsdag
18:30
20:00
Sportcomplex Kessel-lo
BSELECT13
€ 50
6j
20j
Competitie
Talent groep
Selectie andere competitie groep
Dinsdag
18:30
20:30
Sportcomplex Kessel-lo
BSELECT15
€ 50
6j
20j
Competitie
BTALENT15b
Selectie andere competitie groep
Dinsdag
18:30
20:30
Sportcomplex Kessel-lo
BSELECT15b
€ 50
10j
15j
Competitie
Talent groep
Selectie andere competitie groep
Dinsdag
19:00
21:00
Sportcomplex Kessel-lo
BSELECT17
€ 50
6j
20j
Competitie
BTALENT19
Selectie andere competitie groep
Dinsdag
19:00
21:00
Sportcomplex Kessel-lo
BSELECT19
€ 50
12j
20j
VOLZET
Competitie
Competitie
Zondag
17:00
20:00
Sportcomplex Kessel-lo
BCOMP
€ 121
12j
99j
Competitie
Competitie
Maandag
18:30
20:00
Sportcomplex Kessel-lo
BCOMP
€ 121
12j
99j
Competitie
Competitie
Woensdag
20:00
22:00
Sportcomplex Kessel-lo
BCOMP2
€ 121
10j
99j
VOLZET

Afdeling : Dans

Sporttak
Groep
Info
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supplement
Min. Leeftijd
Max. Leeftijd
status
Jazzdans
Kinderen A 6-9j
Kinderen A 6-9j
Zaterdag
11:30
12:30
Zaal 1
DJ3
€ 20
6j
9j
Urban Dance
Kinderen A 6-9j
Kinderen A 6-9j
Zaterdag
09:30
10:30
Zaal 1
DU1
€ 20
6j
9j
Jazzdans
Kinderen B/C 10-14j
Dinsdag
18:00
19:00
Zaal 3
DJ1
€ 20
10j
14j
Kleuterdans
2de en 3de KK
Dinsdag
17:00
18:00
Zaal 3
DK2
€ 20
4j
6j
Breakdance
Beginners (+8j)
Vrijdag
18:30
20:00
Zaal 3
DR1
€ 30
8j
99j
Urban Dance
Kinderen B/C 10-14j
Zaterdag
10:30
11:30
Zaal 1
DU2
€ 20
10j
14j

Afdeling : Body-Style

Sporttak
Groep
Info
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supplement
Min. Leeftijd
Max. Leeftijd
status
HIT Training
Maandag
19:30
20:00
Zaal 3
HIT
€ 20
16j
99j
Calisthenics
Calisthenics +13j
Maandag
20:30
22:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
BCL1
€ 45
13j
99j
Calisthenics
Calisthenics +13j
Zaterdag
19:00
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
BCL2
€ 45
13j
99j
Pilates
Pilates +16j
Zaterdag
09:30
10:30
Zaal 3
BP1
€ 30
16j
99j
Pilates
Pilates +16j
Donderdag
19:00
20:00
Zaal 3
BP2
€ 30
16j
99j
VOLZET
Pilates
Pilates +16j
Donderdag
20:00
21:00
Zaal 3
BP4
€ 30
16j
99j
VOLZET
Body-Shape
Bodyshape +16j
Zaterdag
10:30
11:30
Zaal 3
BS1
€ 35
16j
99j
Body-Shape
Bodyshape +16j
Maandag
20:15
21:30
Zaal 3
BS3
€ 35
16j
99j
VOLZET
Yoga
Vinyasa yoga +16j
Dinsdag
20:00
21:30
Zaal 3
BY2
€ 45
16j
99j
VOLZET
Yoga
Hatha yoga +16j
Woensdag
19:30
21:00
Zaal 1
BY3
€ 45
16j
99j
Yoga
Gentle yoga
Dinsdag
19:30
20:30
Zaal 1
BY5
€ 30
16j
99j
VOLZET
Strong
Strong +16j
Woensdag
19:00
20:00
Zaal 3
BZ1
€ 30
16j
99j
Zumba
Zumba +16j
Dinsdag
20:30
21:30
Zaal 1
BZ2
€ 30
16j
99j

Afdeling : Gym

Sporttak
Groep
Info
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supplement
Min. Leeftijd
Max. Leeftijd
status
Acrogym
Recreatie +6j
Donderdag
17:30
19:00
Zaal 1
AR1
€ 30
6j
99j
VOLZET
Acrogym
Recreatie +6j
Zaterdag
14:00
15:30
Zaal 1
AR11
€ 30
6j
99j
VOLZET
Kleuters
3 jarigen multimove
Woensdag
14:00
15:00
Zaal 3
GK1
€ 20
3j
3j
VOLZET
Kleuters
4 jarigen
Woensdag
14:00
15:00
Zaal 1
GK2
€ 20
4j
4j
VOLZET
Kleuters
5 jarigen
Woensdag
15:00
16:00
Zaal 1
GK3
€ 20
5j
5j
VOLZET
Meisjes-Jongens
1ste lj
Maandag
18:00
19:00
Zaal 1
GMJ1
€ 20
6j
6j
Meisjes-Jongens
1ste lj
Woensdag
14:00
15:00
Zaal 2
GMJ11
€ 20
6j
6j
Meisjes-Jongens
2de lj
Maandag
19:00
20:00
Zaal 1
GMJ2
€ 20
7j
7j
Meisjes-Jongens
2de lj
Woensdag
15:00
16:00
Zaal 2
GMJ22
€ 20
7j
7j
VOLZET
Meisjes
3de lj
Woensdag
17:30
18:30
Zaal 1
GM3
€ 20
8j
8j
Meisjes
3de lj
Vrijdag
18:00
19:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GM33
€ 20
8j
8j
Meisjes
4de lj
Woensdag
18:30
19:30
Zaal 1
GM4
€ 20
9j
9j
VOLZET
Meisjes
4de lj
Vrijdag
19:00
20:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GM44
€ 20
9j
9j
VOLZET
Meisjes
5de lj
Maandag
18:00
19:00
Zaal 2
GM5
€ 20
10j
10j
VOLZET
Meisjes
5de lj
Donderdag
18:00
19:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GM55
€ 20
10j
10j
VOLZET
Meisjes
6de lj
Maandag
19:00
20:00
Zaal 2
GM6
€ 20
11j
12j
Meisjes
6de lj
Donderdag
19:00
20:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GM66
€ 20
11j
12j
Meisjes
12-13j
Maandag
20:00
21:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GM7
€ 20
12j
13j
Meisjes
12-13j
Woensdag
20:00
21:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GM77
€ 20
12j
13j
VOLZET
Jongens
3de-4de lj
Dinsdag
18:30
19:30
Zaal 2
GJ3
€ 20
8j
9j
Jongens
3de-4de lj
Vrijdag
18:30
19:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GJ33
€ 20
8j
9j
Jongens
5de-6de lj + 12-13j
Dinsdag
19:30
20:30
Zaal 2
GJ4
€ 20
10j
13j
Jongens
5de-6de lj + 12-13j
Vrijdag
19:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GJ44
€ 20
10j
13j
VOLZET
Jeugd
14-18 jaar
Woensdag
20:30
22:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GMJ8
€ 30
14j
18j
VOLZET
Volwassenen
+18 jaar
Vrijdag
20:30
22:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GT1
€ 30
18j
99j
VOLZET
Heren
Fitgym Heren
Maandag
20:30
21:30
Zaal 1
GG2
€ 20
18j
99j
Dames en Heren
Bodytraining (Dames en Heren)
Woensdag
10:30
11:30
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GG3
€ 20
18j
99j
Showteam
Jeugd
Donderdag
19:30
21:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GD1
€ 60
10j
18j
Showteam
Jeugd
Vrijdag
18:30
20:00
Zaal 1
GD1
€ 60
10j
18j
Trampoline-Tumbling
1ste-2de lj
Donderdag
17:30
18:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
TT1
€ 20
6j
7j
Trampoline-Airtrack
3de-4de lj
Donderdag
18:30
19:30
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
TT2
€ 20
8j
9j
VOLZET
Trampoline-Airtrack
5de-6de lj
Donderdag
19:30
20:30
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
TT3
€ 20
10j
12j
VOLZET
Trampoline-Airtrack
+12 jaar
Maandag
20:30
22:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
TT5
€ 30
12j
25j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 1
Maandag
18:00
21:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA1
€ 506
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 1
Woensdag
17:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA1
€ 506
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 1
Vrijdag
18:30
21:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA1
€ 506
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 1
Zaterdag
14:00
17:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA1
€ 506
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 1
Zondag
9:30
12:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA1
€ 506
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 2
Zondag
9:30
12:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA2
€ 396
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 2
Maandag
18:00
21:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA2
€ 396
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 2
Woensdag
17:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA2
€ 396
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 2
Vrijdag
18:30
21:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA2
€ 396
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 3
Maandag
17:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA3
€ 380
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 3
Woensdag
17:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA3
€ 380
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 3
Zaterdag
14:00
17:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA3
€ 380
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 3
Zondag
9:30
12:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA3
€ 380
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 4
Woensdag
17:30
19:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA4
€ 218
4j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 4
Zaterdag
14:00
16:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA4
€ 218
4j
99j
Competitie
Toestel Turnen Meisjes Groep 4
Maandag
17:30
19:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA4
€ 218
4j
99j
Competitie
Acrogym Groep 1
Dinsdag
18:30
20:30
Sporthal V.T.I.
AC1
€ 286
5j
99j
Competitie
Acrogym Groep 1
Woensdag
18:30
20:30
Sporthal V.T.I.
AC1
€ 286
5j
99j
Competitie
Acrogym Groep 1
Donderdag
18:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
AC1
€ 286
5j
99j
Competitie
Acrogym Groep 1
Zaterdag
14:30
18:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
AC1
€ 286
5j
99j
Competitie
Acrogym Groep 1
Zondag
9:30
12:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
AC1
€ 286
5j
99j
Competitie
Acrogym Groep 2
Zaterdag
16:00
18:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
AP1
€ 138
5j
99j
Competitie
Acrogym Groep 2
Maandag
18:00
19:30
Zaal 1
AP1
€ 138
5j
99j
Competitie
Acrogym Groep 2
Woensdag
18:30
20:00
Sporthal V.T.I.
AP1
€ 138
5j
99j
Competitie
Acrogym Groep 2
Dinsdag
18:00
20:30
Zaal 1
AP1
€ 138
5j
99j
Competitie
Acrogym Groep 2
Donderdag
18:30
20:30
Sporthal V.T.I.
AP1
€ 138
5j
99j
Competitie
Acrogym Groep 2
Zondag
09:30
11:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
AP1
€ 138
5j
99j
Competitie
Trampoline Groep 1
Woensdag
14:00
16:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
TA1
€ 275
5j
99j
Competitie
Trampoline Groep 1
Zaterdag
14:00
16:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
TA1
€ 275
5j
99j
Competitie
Trampoline Groep 1
Zondag
9:00
12:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
TA1
€ 275
5j
99j
Competitie
Trampoline Groep 1
Maandag
18:30
21:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
TA1
€ 275
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 1
Maandag
18:00
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA5
€ 506
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 1
Woensdag
17:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA5
€ 506
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 1
Vrijdag
17:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA5
€ 506
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 1
Zaterdag
13:00
16:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA5
€ 506
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 1
Zondag
9:00
11:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA5
€ 506
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 2
Maandag
18:00
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA6
€ 396
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 2
Woensdag
17:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA6
€ 396
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 2
Vrijdag
17:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA6
€ 396
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 2
Zaterdag
13:00
16:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA6
€ 396
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 2
Zondag
9:00
11:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA6
€ 396
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 3
Vrijdag
17:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA7
€ 380
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 3
Zaterdag
13:00
16:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA7
€ 380
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 3
Zondag
9:00
11:00
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA7
€ 380
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 3
Maandag
18:00
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA7
€ 380
5j
99j
Competitie
Toestel Turnen Jongens Groep 3
Woensdag
17:30
20:30
Turnhal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
GA7
€ 380
5j
99j

Afdeling : Nordic-Walking

Sporttak
Groep
Info
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supplement
Min. Leeftijd
Max. Leeftijd
status
Nordic Walking
Gevorderden
Dinsdag
19:30
21:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
NW1
€ 8
16j
99j
Nordic Walking
Gevorderden
Zaterdag
09:30
11:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
NW1
€ 8
16j
99j

Afdeling : Tafeltennis

Sporttak
Groep
Info
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supplement
Min. Leeftijd
Max. Leeftijd
status
Recreatie
Jeugd-initiatie
Woensdag
16:00
18:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
PR1
€ 30
6j
18j
Recreatie
Alle leeftijden-recrea /1
Woensdag
20:00
22:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
PR3
€ 15
8j
99j
Recreatie
Alle leeftijden-recrea/2
Vrijdag
18:30
20:30
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
PR4
€ 15
8j
99j
Competitie
Training
Woensdag
16:00
18:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
PC1
€ 80
8j
99j
Competitie
Training
Woensdag
18:00
20:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
PC1
€ 80
8j
99j
Competitie
Training
Maandag
19:00
21:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
PC1
€ 80
8j
99j
Competitie
Training
Woensdag
20:00
22:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
PC1
€ 80
8j
99j
Competitie
Training
Vrijdag
18:30
20:30
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
PC1
€ 80
8j
99j
Competitie
Training
Zaterdag
14:30
23:00
PolyZaal (Sport- en turnhal Boudewijnstadion)
PC1
€ 80
8j
99j

Afdeling : Volleybal

Sporttak
Groep
Info
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supplement
Min. Leeftijd
Max. Leeftijd
status
Recreatie
Volley-aprës heren
Maandag
21:30
22:30
Zaal 1
VR3
€ 8
18j
99j
Recreatie
Competitief-recreanten
Dinsdag
20:00
22:00
Sportcomplex Kessel-lo
VR5
€ 30
18j
99j
VOLZET

Afdeling : Zaalvoetbal

Sporttak
Groep
Info
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supplement
Min. Leeftijd
Max. Leeftijd
status
Recreatie
Groep Vroeg (+14j)
Vrijdag
19:00
20:30
De Wijnpers
SR1
€ 15
14j
99j
Recreatie
Groep Laat (+14j)
Vrijdag
20:30
22:00
De Wijnpers
SR2
€ 15
14j
99j
Recreatie
Dames Recreatie (+14j)
Maandag
20:00
21:30
Sporthal V.T.I.
SR3
€ 15
14j
99j
Competitie
The Eagles
Zondag
17:30
19:30
De Wijnpers
SC1
€ 55
14j
99j
Competitie
The Originals
Donderdag
21:00
22:00
De Wijnpers
SC2
€ 55
14j
99j
VOLZET
Competitie
The Ladies
Zondag
17:30
19:30
De Wijnpers
SC3
€ 55
14j
99j
Competitie
De Knallers
Zondag
17:30
19:30
De Wijnpers
SC4
€ 55
14j
99j
VOLZET
Competitie
The Mixers
Zondag
17:30
19:30
De Wijnpers
SC5
€ 55
14j
99j
Competitie
De Vlammers
Zondag
17:30
19:30
De Wijnpers
SC6
€ 55
14j
99j

Afdeling : Zwemmen

Sporttak
Groep
Info
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supplement
Min. Leeftijd
Max. Leeftijd
status
Zwemlessen
Kinderen 3+ en Jongeren
September tot mei
Zaterdag
11:00
12:00
Zwembad
ZL1
€ 40
2j
18j
VOLZET
Zwemlessen
Kinderen 3+ en Jongeren
September tot mei
Zaterdag
12:00
13:00
Zwembad
ZL2
€ 40
2j
18j
VOLZET
Zwemlessen
Jongeren
September tot mei
Donderdag
19:00
20:00
Zwembad
ZL3K
€ 40
6j
18j
VOLZET
Zwemlessen
Volwassenen
September tot mei
Donderdag
19:00
20:00
Zwembad
ZL3V
€ 40
18j
99j
Trimzwemmen
Ouders van kinderen in zwemles
Zaterdag
11:00
12:00
Zwembad
ZT1
€ 8
16j
99j
VOLZET
Trimzwemmen
Ouders van kinderen in zwemles
Zaterdag
12:00
13:00
Zwembad
ZT2
€ 8
16j
99j
VOLZET
Trimzwemmen
Iedereen
Donderdag
19:00
20:00
Zwembad
ZT3
€ 8
14j
99j

onze sponsors

brandbeveiligingshop

Meld je aan voor onze nieuwsbrief !